www.hotel-ubytovani.com
Penzion Hustopeče Hustopeče - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Hustopeče Hustopeče - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Hustopeče Hustopeče -  je k dispozici připojení na internetPenzion Hustopeče Hustopeče -  je k dispozici letní terasaPenzion Hustopeče Hustopeče - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Hustopeče Hustopeče - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Hustopeče Hustopeče - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Penzion Hustopeče
Školní 18, Hustopeče 69301
Česká Republika
Pension-Hustopece-Skolni@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Penzion Hustopeče ubytování Hustopeče Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Hustopeče - ubytování Hustopeče | Vítejte

 
Penzion Hustopeče Hustopeče Ubytování v Hustopečích  
Penzion Hustopeče poskytuje komfortní ubytování s touto skladbou pokojů: 4x třílůžkový , 4x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový pokoj. Celková kapacita 24 lůžek. Možnost 4 přistýlek.

Penzion Hustopeče - vybavení pokojů
Každý pokoj penzionu Hustopeče je vybaven sociálním zařízením, TV a připojením na internet zdarma. Pokoje jsou útulné a lůžka jsou speciálně na zakázku zhotovena pro maximální pohodlí, spolu s damaškovým povlečením dává klientovi na vědomí, že je zde domácí pohoda a klid.

Penzion Hustopeče - stravování a společné prostory
Hosté penzionu Hustopeče mohou využívat plně funkční kuchyňský kout, kde si lze uvařit. Káva a čaj je zdarma k dispozici všem ubytovaným hostům. Možnost objednání snídaní, které se podávají ve společenské místnosti. V suterénu penzionu Hustopeče v Hustopečích je další oddělený společný prostor pro odpočinek hostů - posezení , TV, kuchyňský kout.

Penzion Hustopeče - další služby
Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem Hustopeče v Hustopečích. Klidné posezení ve dvoře v letních měsících s možností grilování a relaxace na zahradě. Bezpečné parkování a úschovna kol. Oddělený zastřešený uzamčený prostor ve dvoře slouží pro úschovu vašich kol. Domácí mazlíček je s Vámi ubytován za poplatek.

Dovolená jižní Morava penzion ubytování Hustopeče turistika
Oblast podél řeky Dyje a rakouských hranic nabízí takové skvosty, jakými jsou například Lednicko-Valtický areál (zámek, zahrada, komponovaná krajina – zapsáno do seznamu UNESCO), archeologické naleziště Dolní Věstonice (místo nálezu proslulé Věstonické Venuše), Mikulov (zámek, gotické památky, židovské ghetto), Pavlov (vinařská obec s rezervací objektů lidové architektury), Valtice (barokní zámek a unikátní krajinné prvky).

Z ryze přírodních zajímavostí jmenujme alespoň Pálavu (CHKO a biosferická rezervace zapsaná do seznamu UNESCO), Lednické rybníky (NPR). K poznávání přírody, ale i k vodním sportům a k aktivnímu odpočinku lákají Novomlýnské nádrže na řece Dyji a řada peších i cyklistických tras.